ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

پمپ کف کش توان تک

پمپ کف کش توان تک

 

شرکت توان تک در سال ۱۳۶۲ با هدف ساخت و تولید تجهیزات کشاورزی و پمپ های آب تاسیس گردید. در قدم اول طراحی و تولید یک نوع پمپ کف کش در این کارگاه برنامه ریزی و اجرا گردید.

کیفیت بالا و رعایت استانداردهای پمپ ها سبب گیرید در مدت زمان کوتاهی این محصول در بین مصرف کنندگان پمپ خود مورد پسند واقع گردد. افزایش تقاضا از تولیدات پمپ کف کش این گروه، دلیلی شد بر توسعه سریع کمی و کیفی کارگاه و تولیدات پمپ توان تک. از آن زمان شرکت رشد سریع تری پیدا کرد و اکنون یکی از موفق ترین شرکتهای تولید کننده می باشد.

توان تک در حال حاضر با پیشرفته ترین فنون صنعتی و ماشین آلات روز دنیا در زمینه تولید انواع پمپ کف کش با کاربردها و گنجایش های متفاوت طبق استانداردهای قابل قبول و بین المللی مشغول به تولید می باشد. این پمپ ها در بازده عملکرد و ارائه ارتفاع و سرعت بالا در مقایسه با محصولات استاندارد مشابه بسیار مطلوب است.

پمپ کف کش TMR4

TMR4 پمپ کف کش TMR4 با لوله ¼ ۱ اینچ که برای مصارف کوچک و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ کف کش TMR6

TMR6 پمپ کف کش TMR6 با لوله ۲ اینچ که برای مصارف صنعتی و مزارع مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ کف کش TMK7

TMK7 پمپ کف کش TMK7 با لوله ۲٫۵ اینچ و ۳٫۵ اینچ که برای مصارف صنعتی عمومی و داخل لوله جداره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ لجن کش TPD

TPD پمپ لجن کش TPD با لوله ۲ اینچ و ۳ اینچ که برای مصارف صنعتی و تخلیه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ لجن کش HTP28

HTP28 پمپ لجن کش HTP با لوله ۱٫۵ اینچ که برای مصارف صنعتی و تخلیه فاضلابهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form