ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

پمپ ویلو

شرکت ویلو پمپ در کشور آلمان قرار دارد و خط تولید و مونتاژ آن نیز در شهرهای آلمان میباشد.کیفیت بی نظیر انواع محصولات ویلو پمپ آنرا در سطح اروپا و به تازگی در آسیا و حتی ایران مطرح کرده است.

پمپ طبقاتی عمودی ویلو قابلیت پمپاژ آب سرد/گرم را دارا می باشد و جهت تامین اتوماتیک آب مصرفی از شبکه آب شهری یا مخزن آب شرب مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ آبرسانی طبقاتی ویلو کاربردهای مختلفی از جمله :

۱- سیستم های آتش نشانی

۲- سیستم های سرمایشی / گرمایشی و سایر سرویسهای آب رسانی را دارا میباشند.

نکاتی جهت استفاده از پمپ ویلو

۱- پس از قرار دادن مجموعه پمپ و شاسی روی لرزه گیرهای لاستیکی یا فلزی نصب شده بر روی فنداسیون ، توجه فرمایید که شاسی و پمپ کاملا” تراز باشد تا در طول زمان کارکرد و بهره برداری از کارکرد آرام و بدون لرزش پمپ مطمئن گردیم.

۲- وزن لوله ها را توسط ساپورت های کافی مهار نمایید و دقت کنید پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی در معرض فشار قرار نگیرد .

۳-در پمپ های زمینی آبرسانی گریز از مرکز، اگر ارتفاع رانش آب بیش از ۱۵ متر باشد و یا طول مسیر به نحو قابل ملاحظه ای زیاد باشد ، نصب شیر یکطرفه بین پمپ و شیر فلکه خروجی برای جلوگیری از ایجاد ضربه قوچ هنگام خاموش شدن پمپ ضروری است وهمچنین توصیه می شود به منظور تنظیم نقطه کار پمپ و جلوگیری از افزایش بیش از حد توان جذبی آن یک شیر دروازه ای نیز در این مسیر نصب گردد.

۴- برای آنکه پمپ به نحو مناسبی کار کند باید علاوه بر نصب صافی در مسیرلوله مکش ، همچنین لوله مسیر مکش مطلقاٌ بدون نشتی آب و با شیب صعودی در جهت پمپ (بدون امکان حبس هوا در تراز بالاتر از ورودی پمپ ) اجرا گردد.

 


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form