ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

پمپ هیدرولیک رکسروت

پمپ هیدرولیک رکسروت

Rexroth Hydraulic Pump 

 عملکرد پمپهای سری  A4FO رکسروت

پمپهای A4FO  از نوع پیستونی جابجایی ثابت محوری با طراحی صفحه زاویه گیر میباشند. این گروه از پمپها مناسب برای مدار های حلقه باز میباشد. دبی خروجی با سرعت گردش محور و حجم جابجایی پمپ  متناسب است.خصوصیات مکش عالی ،سرو صدای پایین ،طول عمر بالا و امکان اتصال بصورت سری  از مزایای این نوع پمپهای هیدرولیکی میباشد.

 مشخصات فنی پمپهای سری A4FO رکسروت

محدوده سایز حجم جابجایی  از ۱۶ تا ۵۰۰  cm3/rev

دبی حجمی از ۶۲ تا  ۷۲۸  l/min

فشار هیدرولیکی اسمی  تا ۴۰۰ bar

ماکزیمیم فشار هیدرولیکی  تا ۴۵۰ bar

محدوده  تغیرات سرعت  گردش  : از  ۱۵۰۰ تا ۴۸۰۰ rpm

وزن: از ۱۳٫۵ تا ۲۲۰ kg

امکان نصب و راه اندازی پمپ های بصورت سری ( دو یا چند طبقه )

 

 کاربرد هیدرولیکی

عملکرد این پمپ در مدار حلقه باز و بصورت جابجایی ثابت بعنوان تامین کننده فشار و جریان میباشد. پمپ پیستونی محوری بیشترین کاربرد را در صنعت دارداین نوع پمپ در صنایعی از قبیل فولاد ،سیمان ، دستگاههای تزریق ،صنایع غذایی، داروسازی ،آب و فاضلاب ،صنایع دریایی ،صنایع کاشی و سرامیک ، صنایع بسته بندی ، در خطوط بسته بندی و صنایع ماشین سازی  … کاربرد دارند.

 مزایای ویژه

پمپ‌های پیستونی  دارای نسبت توان به وزن و بازدهی و عمر بالا میباشند. پمپ پیستونی در گستره وسیعی از تامین فشار قادر به کار کردن است و کنترل آن خیلی ساده و انعطاف پذیری آن نیز بالاست. این نوع پمپ‌ها در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف ساخته شده و در بسیاری موارد از آن استفاده می‌شود و بر حسب نیاز این پمپ ها قادر به تامین فشار  و یا جریان بالا میباشند.

اساس  کارکردو اجزای پمپ پیستونی

اجزای اصلی یک پمپ پیستونی عبارتند از۱-پیستون‌ها ۲- محفظه پیستون‌ها (سیلندر) ۳-صفحه زاویه گیر ۴-صفحه شیار دار ۵-محور محرک۶ – کنترل کننده پیستون . کارکرداین پمپ پیستونی بصورت جزئی به این صورت می باشد که یک طرف محور محرک توسط یاتاقان سوزنی به صفحه شیار دار وصل شده و طرف دیگر به یاتاقان‌های توپی وصل می‌شود و از آن جا به الکتروموتور متصل می‌شود. صفحه زاویه گیر با محور محرک می‌چرخد و به وسیله کنترل کننده پیستون‌ها و فنری بالانس شده است. زاویه صفحه زاویه گیر با کنترل کننده پیستون قابل کنترل است محفظه پیستون‌ها به محور متصل می‌شود پیستون‌ها درون محفظه قرار می‌گیرند و انتهای حرکت شان توسط لغزنده هایی که به صفحه جریانی متصل هستند تعدیل می‌شود. پیستون‌ها درون سوراخ‌های محفظه که سیلندر نامیده می‌شود قرار می‌گیرند و با آن می‌چرخند محفظه پیستون‌ها از طرف دیگر به صفحه شیار دار متصل است. دو نوع پورت در صفحه شیاردار است که یکی پورت مکش است که به ورودی پمپ متصل می‌شود و دیگری پورت تخلیه است که به خروجی پمپ متصل می‌شود. چرخش سیلندرها سبب می‌شود که جریان از طریق صفحه شیار دار وارد یا خارج شودوهم چنین این حرکت چرخشی سبب حرکت رفت و بر گشتی پیستون هامی شودوامکان پمپاژ را فراهم می‌سازد.


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form