ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

پمپ ناصری

پمپ ناصری
مجتمع صنایع پمپ ناصری یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان الکتروپمپ های شناور در خاورمیانه الکتروپمپهای شناور با بازدهی بالا برای آب های صاف و کدر را در مجتمع صنایع خودشان در ایران تولید می کنند. مجتمع صنایع پمپ ناصری امروزه پیشرفته ترین الکتروپمپ های شناور را در سطح خاور میانه تولید می کند، همچنین محصولاتی را می سازد که مناسب چاه هایی است که خورندگی داشته و دارای املاح و آب های شور و ماسه ای هستند.

اطلاعات بیشتر

تاربخچه پمپ ناصری :

در سال ۱۳۳۲ مجتمع صنایع پمپ ناصری توسط مرتضی و عبدالله ناصری در تهران تاسیس گردید. نام ناصری برای کسانی که از دیرباز با الکتروپمپ های آبیاری کشاورزی و صنعتی سروکار دارند همواره نامی آشنا و معتبر است.

در سال ۱۳۶۰ خط تولید الکتروموتور های شناور سه فاز با کیفیت فنی ممتاز توسط علی ناصری در این مجتمع راه اندازی شد و تولیدات آن با استقبال بی نظیری مواجه گردید.

746fe358-19b9-489e-dc04-c7c9c9504d4c 47b91cdd-c5aa-48f9-879a-ffb8c7a41264ac4a5f95-0827-4cb9-8e1f-f05b7d688e70
مجتمع صنایع پمپ ناصری امروزه به منظور هرچه بالاتر بردن سطح کیفیت تکنیکی محصولات خود، به طور مداوم متخصصین خود را برای طی دوره های تکمیلی فنی و آشنایی با تکنولوژی روز دنیا به کشور آلمان اعزام می دارد. متخصصین ما پس از طی دوره های تکمیلی در کارخانجات طراز اول آلمان انواع الکتروپمپهای شناور با بازدهی بالا برای آب های صاف و کدر را در مجتمع صنایع خودشان در ایران تولید می کنند.

امروز ما شاهد تحقق اهداف خود که چیزی جز جلب رضایت مشتریان نیست می باشیم و قادریم محصولات موثری را تولید کنیم که در هر زمینه خواست خریداران تامین و برآورده گردد.مجتمع صنایع پمپ ناصری امروزه پیشرفته ترین الکتروپمپ های شناور را در سطح خاور میانه تولید می کند، همچنین محصولاتی را می سازد که مناسب چاه هایی است که خورندگی داشته و دارای املاح و آب های شور و ماسه ای هستند.

در سال های اخیر به واسطه ی فروش بسیار زیاد محصولات این مجتمع به سازمان های آب و فاظلاب کشور این مجتمع به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان صنعت آب کشور شناخته شده است و درصد قابل توجهی از آب مصرفی کل کشور نیز توسط الکتروپمپ های شناور ساخت این مجتمع تامین می شود.

مجتمع پمپ ناصری دارای استاندارد های معتبر جهانی از جمله iso9001-2000 می باشد.

پمپ ناصری – مجتمع صنایع پمپ ناصری – پمپ شناور – فروش پمپ شناور – پمپ شناور کشاورزی – فروش پمپ های شناور – مجتمع صنایع پمپ ناصری – تولید کننده ی انواع الکتروپمپ های شناور ۱ الی ۳۰۰ کیلووات – پمپ شناور – فروش پمپ شناور – پمپ کشاورزی – فروش پمپ آب – فروش پمپ های شناور چاه های عمیق – فروش پمپ شناور پمپ ناصری – مجتمع صنایع پمپ ناصریپمپ شناور – فروش پمپ شناور – پمپ شناور کشاورزی – فروش پمپ های شناور – مجتمع صنایع پمپ ناصری – تولید کننده ی انواع …

پمپ پارس ناصری

به شما بازدید کننده ی گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان و متخصصان ما در زمینه ی فروش این محصول،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form