ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
8842 8832

پمپ آبنما

قرن‌هاست که انسان‌ها از تماشای جریان و تلالوی آب به وجد می‌آیند و شگفت‌زده می‌شوند. این مسئله شاید به‌دلیل صدای تسکین‌دهنده‌ جریان آب یا شکل گرفتن طرح‌هایی زیبا در اثر حرکت وارونه آن باشد. دلیل این احساس خوشایند هر چه که باشد, فرقی نمی‌کند؛ حقیقت این است که آبنماها, نقش بسیار در زندگی انسان‌ها طی قرون متمادی ایفا کرده‌اند.

با طراحی و رواج آبنماهای رومیزی, مشکل کم بودن فضا در خانه نیز حل شده است و دیگر, هر فردی می‌تواند در خانه خود آبنمایی زیبا داشته باشد و از تماشای نمایش زیبای آب و شنیدن صدای تسکین‌دهنده آن لذت ببرد.
پمپ از قطعات مهم و لازم هر آبنماست که کارگذاشتن آن در ساخت آبنما بسیار ساده است. از میان انواع پمپ‌های آب, پمپ‌های شناور مناسب‌ترین گزینه برای استفاده در آبنماهای کوچک رومیزی هستند. این نوع پمپ‌ها بسیار کوچک و ساده هستند و قیمتی مناسب دارند. پمپ‌های آب شناور, قیمت‌هایی متنوع دارند. از این رو, ابتدا باید تعیین کنید که انتظار دارید پمپ آب تا چه ارتفاعی آب را شوت کند. هر چه قدرت پمپ در شوت آب به ارتفاع بالاتر بیشتر باشد, قیمت آن بیشتر است. البته آبنماهای رومیزی و خانگی بسیار کوچک هستند و نیازی نیست که برای آنها از پمپی استفاده کنید که آب را تا ارتفاع ۶ متری شوت کند و هزینه‌ای بالا را متقبل شوید. خرید پمپی کوچک با قدرتی کم نیز برای شوت آب کفایت می‌کند.

اطلاعات بیشتر


یک نظر در “پمپ آبنما”

  1. محسن

    سلام
    قیمت پمپ برای آبنمای کوچک خانگی چقدر است؟
    با تشکر

    اسفند ۲ام, ۱۳۹۳ پاسخ دادن

یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form