ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

لول ترانسمیتر

لول ترانسمیتر

 

Level Transmitter

 

 

لول ترانسمیترهای ( ترانسمیترهای سطح) سری TLG500 با تقاضاهای زیادی مواجه شده و جهت اندازه گیری سطح آب، روغن دیزل و انبار زغال مورد استفاده قرار می گیرند.

نصب و راه اندازی آسان این ترانسمیترها سبب شده که به عنوان انتخابی ایده آل برای اندازه گیری سطح و کنترل برنامه های کابردی مورد استفاده قرار گیرند.

عملکرد اصلی لول ترانسمیتر های( ترانسمیترهای سطح) سری TLG500 بر اساس سبکی شناور و نیروی فنر می باشد.

زمانی که شناور بالا و پایین می رود، چرخ دنده ی ماشین به شناور متصل شده و فنر حرکت می کند  و سطح را بر طبق یک مقیاس نمایش می دهد و موجب تولید سیگنال آنالوگ می شود.

قائده کلی عمکرد:

در صورتی که مخزن پر یا خالی شود، شناور بالا و پایین شده تا زمانی که وزن کل شناور و سیم با نیروی اعمال شده توسط رانش مایع توسط فنر برابر شود.

زمانی که سطح افزایش می یابد فنر جمع شده و طول سیم کاهش می یابد و وقتی که سطح کاهش می یابد فنر کشیده شده و طول سیم افزایش می یابد.

مقیاس جلو از طریق چرخ دنده ماشینی به شناور و سیم متصل شده و سطح را بر روی نشانگر نمایش می دهد و مبدل I/R استفاده شده در ساختمان داخلی پتانسیومتر، یک سیگنال خروجی ۲۰-۴ میلی آمپر تولید می کند.

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت لول ترانسمیتر با کارشناسان ابزاردقیق این شرکت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form