ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

لوله فین دار

لوله فین دار

 

کاربرد این لوله ها در کندانسورها و چیلرهای جذبی و سیستمهای راندمان بالا می باشد. این لوله ها دارای فین خارجی با سطح داخلی ساده می باشد. تعداد فین ها از ۱۹ الی ۵۰ فین در اینچ قابل تولید می باشد.

جنس این لوله ها ازمس ، آلیاژهای مس و کربن استیل و بر اساس درخواست مشتری می باشد.

 

از انواع دیگر لوله های فین دار تولیدی این شرکت مدل EXTRUDE را می توان نام برد:

این نوع لوله ها مقاومت بالایی در برابر خوردگی، شرایط سخت فیزیکی ،تحمل حرارت بالا،قابلیت شستشوی آسان ، عملکرد خوب و عمر طولانی را دارند.امکان زنگ زدگی در زیر ساختهای پره ها وجود نداشته و برش لوله ها در اندازه های مورد در خواست مشتری می باشد.

جنس لوله و پره در این نوع لوله فین دار بسیار متنوع و مختلف می باشد به شکلی که در دو جنس مختلف و مطابق با فاکتورهایی نظیر ، فشار، قطر داخلی لوله ، قطر خارجی لوله و ضخامت لوله بر روی یکدیگر طراحی و تولید گردد.اندازه قطر لوله ها معمولا ۵٫۸(پنج و هشت دهم)، ۳٫۴ (سه و چهار دهم)، ۱ ، ¼۱، ½۱و ۲ اینچ می باشد. جنس لوله ها و جنس پره بصورت دلخواه و مطابق با نیاز مشتری طراحی و تهیه می گردد .تعداد پره ها بصورت معمول : ۱۱،۱۰،۹،۸ عدد درهر اینچ می باشد. ضخامت پره :بصورت متوسط ۴/۰ میلیمتر- طول لوله و قابلیت برش مطابق با در خواست مشتری می باشد.

قابل ذکر است شرکت پتروکاسپین آمادگی خود را جهت طراحی، ساخت و تامین انواع دستگاههای فین زنی بصورت High Finned ,Low Tinned با تکنولژی داخلی و خارجی دارا می باشد.

 


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form