ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

لوله برقی گالوانیزه

لوله برقی گالوانیزه

جهت افزایش دوام و نگهداری بهتر از اجرای سیم کشی و کابل کشی در داخلکارخانجات صنعتی ، پروژه های ساختمانی و صنعتی استفاده ازلوله فولادی برق مورد توجه قرار می گیرد کهمی تواند به دو صورت داخل و یا روی کار انجام پذیرد.
لوله فولادی برق از ورق روغنی یا گالوانیزه گرم تولید می گردد که از ضخامتهای۰٫۹الی ۱٫۵میلی متر  و با طول استاندارد از سایز  PG -11 الی  PG-48 بصورت لوله های سیاه ویا با رنگهای مطلوب مشتری و یا بصورت لوله گالوانیزه سرد و لوله گالوانیزه گرم تولید می گردند.

در جدول زیر اطلاعات برای تعییین لوله مورد نیاز قابل برداشت میباشد:

 

کد محصول قطر بیرونی ضخامت ورق وزن هر متر متراژ در بسته
PG 11لوله فولادی ۱۸٫۶ ۱ ۰٫۴۲۳ ۶۰
PG 13.5 لوله فولادی ۲۰٫۴ ۱ ۰٫۴۷۳ ۶۰
PG 16لوله فولادی ۲۲٫۵ ۱ ۰٫۵۲۳ ۶۰
PG 21لوله فولادی ۲۸٫۳ ۱ ۰٫۶۷۲ ۳۰
PG 29لوله فولادی  ۳۷ ۱ ۰٫۸۹۷ ۳۰
PG 36لوله فولادی ۴۷ ۱٫۲۵ – ۱٫۵ ۱٫۱۷۸ ۱۵
PG 42لوله فولادی ۵۴ ۱٫۲۵ – ۱٫۵ ۱٫۳۲ ۱۵
PG 48لوله فولادی ۵۹٫۳ ۱٫۲۵ – ۱٫۵ ۱٫۴۷ ۱۲

 


متعلقات لوله فولادی برق :

متعلقات لوله فولادی برق شامل زانوی ساده ، سه راهی ساده ، سه راهی درب دار ،درپوش ، سرپوش ، براس بوش ، بست های انتهایی ، انواع سرلوله ای پلاستیکی و … قابلارائه می باشد. کاربردلولهفولادی برق:

 

۱) لوله سیاه برق :

این نوع لوله فولادی برق،که عمدتا به کمک رنگ در برابر زنگ زدگی مقاوم می شود ، را می توان در فضای داخلی بناها ، در بتن ، مورد استفاده  قرار داد . کاربرد این قبیل لوله فولادی برق در ارتباط مستقیم با زمین ، و یا در جاهایی که در برابر نفوذ عوامل زنگ زدگی  و خوردگی شدید است مجاز نخواهد بود چرا که باعث خوردگی لوله و نتیجه آن در خطر اتصال کابل قرار میگیرد.

 

۲) لوله های فولادی  گالوانیزه ( لوله های فولادی گالوانیزه درز جوش ):

این گونه لوله فولادی برق و متعلقات آن ، که در برابر زنگ زدگی و خوردگی با مواد مقاومی مانند روی یا کادمیم ، از داخل و بیرون پوشیده می شود ، می توان زیر اندود گچی مورد استفاده قرارداد .

 

۳) لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ:

این نوع لوله فولادی برق و متعلقات آن در لوله کشی های روکار ، که در فضای بیرونی انجام می گیرد ، ویا در مواردی که لوله های برق در معرض عوامل زنگ زدگی و خوردگی قرار می گیرد مانند محل های با رطوبت بالا و همچنین در مواردی که مقاومت مکانیکی بالا مورد نیاز است می بایست مورد استفاده قرار گیرد .

 

۴) لوله های فولادی گالوانیزه بدون درز ضد انفجار:

این گونه لوله فولادی برق و متعلقات آن ،در لوله کشی های مناطقی که امکان انفجار و آسیب فیزیکی وجود دارد باید به کار برده شود .به همین دلیل به لوله ضد انفجار شناخته میشود.

 

۵) لوله فولادی قابل انعطاف (فلکسیبل):

در مواردی که لولهفولادی برق از درز انبساط ساختمان می گذرد و یا برای متصل نمودن برق به موتورها یا دستگاههایی که فعالیت آنها با ایجاد لرزش همراه است می توان از لوله فولادی قابل انعطاف متناسب با انواع لوله کشی استفاده کرد . داخل این نوع لوله برق باید دارای پوششی از لاستیک ، یا مواد مشابه جهت انعطاف باشد.که امروزه مورد کاربرد وسیعی قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form