ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

شیر ویفری

شیر ویفری

Valve wafer
شیر ویفری: شیر ویفری یکی از پرمصرف ترین شیرهای پروانه ای که بصورت قطع و وصل سریع عمل می نمایند ، می باشند ، .  در سایزهای مختلف از این نمونه شیرها به وفور استفاده می گردد.
یکی از اجزای شیر ویفری که کاربرد آنرا حائز اهمیت می کند، دیسک این شیر می باشد. دیسک شیر ویفری می تواند از جنس کروم ، استیل ۳۱۶ ، استیل ۳۰۴ و یا …. باشد که براساس نوع کاربرد ، ساخته می شود . بدنه این شیر از جنس فولاد ،چدن ،استیل و یا …است. لازم به ذکر است بین بدنه و دیسک از یک لاستیکی جهت آب بندی بهتر استفاده می شود. این نوع لاستیکی میتواند EPDM یا NBR باشد .

کاربرد شیر ویفری :
شیر ویفری :  بر روی خطوط انتقال گاز و مایع درفشارهای کم وجریان های Slurry مورداستفاده قرارمیگیرد. ازجمله کاربردهای شیر پروانه ای ویفری می توان به استفاده در موارد زیر اشاره کرد  :

مجتمع های پتروشیمی
صنایع سیمان
پروژه های آبرسانی
نیروگاهها
تاسیسات دریایی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش شیرالات  شرکت تماس حاصل فرمایید.


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form