ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

شیر فلکه سوزنی بخار

شیر فلکه سوزنی بخار

شیرفلکه سوزنی بخار را در سه نوع بندآور کروی،بندآور ترکیبی،بندآور سرپوش دار طراحی میکنند. در شیر فلکه سوزنی بخار جهت جریان سیال برخلاف شیر کشویی تغییر میکند که این تغییر جهت باعث متلاطم شدن جریان می شود . ضمن اینکه در شیر فلکه سوزنی بخار افت فشار بیشتر از شیر کشویی است .
شیر فلکه سوزنی بخار یا شیر سوپاپی در صنعت برای کنترل جریان استفاده می شوند . این شیر ها معمولا دارای فلکه جهت باز و بسته شدن می باشند . در شیر فلکه سوزنی بخار دریچه به صورت یک دیسک شبیه به بشقاب بوده از این جهت به انها شیر بشقابی نیز می گویند . متناسب بودن تعداد دور دسته شیر با حجم مجرای خروجی مایع کار تنظیم مقدار جریان را با دست آسان می سازد .

شیر فلکه سوزنی بخار طوری قرار می گیرد که وقتی بندآور در جهت خلاف جریان می بندد، انرژی جنبشی سیال مانع از بستن می شود و به باز شدن شیر کمک می کند و وقتی که بندآور در جهت جریان می بندد انرژی جنبشی کمک به بستن آن میکند و مانع از باز شدن شیر میشود. این ویژگیها نسبت به سایر طرحها برتر هستند. خصوصاً وقتی که بستن سریع جریان مورد نیاز باشد.

برندها :

شیر سوپاپی کیتز، شیر سوپاپی فاراب ، شیر سوپاپی میراب ، شیر سوپاپی وگ ،شیر سوپاپی سام ، شیر سوپاپی هفتم تیر و …

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form