ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

شیر سوپاپی یا شیر بشقابی

شیر سوپاپی یا شیر بشقابی

گونه‌ای از شیرهای صنعتی هستند که در آن یک دیسک که به شکل مخروط ناقص و یا نیم کره طراحی شده وظیفه کنترل جریان سیال را برعهده دارد. این دسته از شیرها در مسیرهایی عمدتا نصب می‌گردند که قرار است در این مسیر کار کنترل دبی جریان انجام پذیرد.

این شیرها بعلت حرکت غیر خطی سیال، مقاومت بیشتری را نسبت به انواع دیگر در برابر جریان از خود نشان می‌دهند.

ین شیرها قابلیت تنظیم جریان را دارا بوده و گاهی اوقات بمنظور قطع و وصل جریان (ON-OFF) نیز بکار برده می‌شوند. یک دیسک با مقطع دایره‌ای افقی، که بوسیله هندویل و ساقه شیر به سمت حلقه آب بندی(seatring) افقی، رانده شده و یا از آن دور می‌شود، جریان سیال را کنترل می‌کند.

در این نوع شیر حرکت سیال بطور معمول از پایین دیسک به سمت بالا می‌باشد. بهمین دلیل بر روی بدنه آن یک جهت نما (فلش) وجود دارد که جهت نصب را معین می‌نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شیرالات  با کارشناسان شیرالات  این شرکت تماس حاصل نمایید.


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form