ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶

شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶

Steel316 Diaphragm Valve
شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ : یک شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ ، شیری است با حرکت خطی که در موارد بازکردن مسیر، تنظیم میزان جریان و همچنین بستن مسیر سیال مورد استفاده قرار می -گیرد. علت نامگذاری این شیر بخاطر وجود یک دیسک قابل انعطاف در درون آن می باشد که با نشیمنگاه شیر در قسمت بالای شیر جهت ایجاد یک آب بندی مناسب قرار گرفته است.
در این شیر یک دیافراگم قابل انعطاف توسط یک میله ای (Stud) که با دیافراگم بصورت یکپارچه می باشد به قسمت فشار دهنده (کمپرسور) شیر متصل گردیده است. فشار دهنده (کمپرسور) بوسیله ساقه ی شیر به بالا و پایین حرکت می کند. هنگامی که فشار دهنده (کمپرسور) به سمت بالا-حرکت کند، دیافراگم به بالا کشیده می شود و اگر کمپرسور به پایین برود آنگاه دیافراگم نیز به پایین رفتـه و شکل انتهایی شیر را به خود می گیرد.
انواع شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ :

  • شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶
  • شیر دیافراگمی استنلس استیل ۳۰۴
  • شیر دیافراگمی استیل صنایع غذایی
  • شیر برقی دیافراگمی استیل
  • شیر پینچ ولو استیل

کاربرد شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ :
شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ :شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ برروی خطوط انتقال مواد غذایی ، شیمیایی و دارویی مورداستفاده قرارمیگیرد. ازجمله کاربردهای شیر دیافراگمی می توان به استفاده در موارد زیر اشاره کرد :
صنایع غذایی
صنایع دارویی
صنایع شیمیایی
نیروگاهها
شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ ساندرز / شیر دیافراگمی استیل Sunders

شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ گمو / شیر دیافراگمی استیل Gemu

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیر دیافراگمی استیل ۳۱۶ با کارشناس شیرآلات این شرکت تماس حاصل فرمایید .

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form