ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

شیر برقی بادی

شیر برقی بادی

Air Solenoid Valve

­­شیر برقی بادی :  شیر برقی شیری است که با اعمال نیرویی الکتریکی عمل می نماید و میزان جریان بادی را در یک سیستم فرایندی قطع و وصل یا تنظیم می کند، شیر برقی شامل یک شیر است که به یک مکانیزم بوبین برقی (Solenoid) که توانائی قطع و وصل جریان بادی و یا کنترل آن را دارد ، متصل می باشد .این تغییر بر مبنای دستوری است که از سیستم کنترل دریافت میشود انجام می پذیرد.

شیر برقی بادی  یکی پر کاربردترین شیرهای برقی در اتوماسیون صنایع غذایی ، صنایع داروسازی ، صنایع شیمیایی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع کاشی وسرامیک و خطوط تولید می باشد. که در انواع مختلف در دسترس می باشد.

انواع شیر برقی:

شیر برقی پنوماتیک

شیر برقی هیدرولیک

شیر برقی آب

شیر برقی گاز

شیر برقی بخار

شیر برقی کنترلی

شرکت پترو کاسپین با دارا بودن توانمندی و استفاده از متخصصان در زمینه تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک ، بزرگترین وارد کننده و تامین کننده انواع شیر برقی بادی با برندهای معتبر اروپایی شامل :

شیر برقی بادی فستو / شیر برقی Festo

شیر برقی بادی متال ورک / شیر برقی Metalwork

شیر برقی بادی اسکو / شیر برقی Asco

شیر برقی بادی رکسروت / شیر برقی Rexroth

شیر برقی بادی ترک / شیر برقی Tork

شیر برقی بادی نورگرن / شیر برقی Norgren

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیر برقی بادی با کارشناس هیدرولیک و پنوماتیک  این شرکت تماس حاصل فرمایید .

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form