ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

سطح سنج شناوری یا اندازه گیری ارتفاع سطح سیال مورد اندازه گیری از پائین مخزن تا گاز یا بخار یا ماده دیگری که روی آن را پوشانده است تعریف می گردد.
نمونه های بسیاری از این سطح سنجی و کنترل سطح مایعات حتی در زندگی روزمره استفاده می گردد نظیر سطح مخزن بنزین وسیله نقلیه کولر آبی و …
در این جا به طور مختصر در مورد یکی از قدیمی ترین روش های اندازه گیری سطح مطالبی را ارائه می کنیم.

http://petrocaspian.ir/wp-content/uploads/2015/08/ax-mataleb-2112.jpg

سطح سنج شناوری چیست ( level gauge )

سطح سنج شناوری یا فلوتری
Floater level meter

سطح سنج شناوری از قدیمی ترین روش های اندازه گیری سطح مایعات می باشد. در این روش استفاده از خاصیت غوطه وری مواد در سطح مایع و نمایش این تغییرات به کمک اتصال به یک نشان دهنده می باشد . این روش مکانیکی علاوه بر سهولت در استفاده در بسیاری شرایط خاص در مخازن نظیر فشار و دمای بالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد . در برخی نمونه های این سطح سنج های شما به کمک گوی های شناوری که میله با قابلیت تحرک گوی در وسط آن تعبیه شده است شما به راحتی با افزایش ارتفاع متوانید در نقطه تنظیم مورد نظر خروجی سوئیج بگیرید . در نمونه های دیگر با توجه به خاصیت مغناطیسی که برای گوی در نظر میگیرند میتوانند در کنار سطح مخزن قطعات فلزی رنگی که شبیه به کرکره در کنار هم چیده شده اند را تغییر وضعیت دهند و به اپراتور وضعیت سطح را نمایش دهند . از نقاط ضعف این روش نداشتن خروجی الکترونیکی جهت ارسال وضعت سطح به صورت لحظه به لحظه به اتاق کنترل است .

 1. رنج دمائی
 2. فشار مخزن
 3. نوع کانکشن
 4. چگالی سیال

قیمت سطح سنج

Level Meter

قیمت سطح سنج: سطح سنج وسیله ای جهت اندازه گیری سطح سیالات از کف مخازن تا بالای سطح سیال می باشد.
نمونه های بسیاری از این سطح سنج و کنترل سطح مایعات حتی در زندگی روزمره استفاده میگردد نظیر سطح مخزن بنزین وسیله نقلیه ، سطح سنج کولر آبی و ….

کاربرد سطح سنج:

از سطح سنجها در سنجش ارتفاع سیالات مختلف مانند بنزین ، مخازن آب ، سیلو ها ، مایعات و جامدات در صنایع متعدد مانند : صنایع غذایی ، صنایع دارویی ، آب و فاضلاب ، نفت و گاز و … استفاده می گردد.

قیمت انواع سطح سنج:

 • سطح سنج الترسونیک
 • سطح سنج شناوری
 • سطح سنج لرزشی
 • سطح سنج پره ای
 • سطح سنج راداری
 • سطح سنج خازنی
 • سطح سنج دیافراگمی
 • سطح سنج هسته ای
 • سطح سنج مکانیکی

انواع سطح سنجبا مارک های مختلف اعم از:

سطح سنجایندومارت / سطح سنجIndumart

سطح سنج هانیول / سطح سنجHoneywell

سطح سنج فانتینی / سطح سنجFantini

سطح سنج تله مکانیک / سطح سنجTelemecanique

سطح سنج اشنایدر / سطح سنجSchneider

سطح سنج دانفوس / سطح سنجDanfoss

سطح سنج روزمونت / سطح سنجRosemount

سطح سنج اشکرافت / سطح سنجAshcroft

سطح سنج ای بی بی / سطح سنجAbb

 

 

شرکت پترو کاسپین با دارا بودن کارشناسان مجرب و متعهد پیشرو در ارائه خدمات فنی مهندسی و عاملیت فروش انواع سطح سنج شناوری در سایز های مختلف، به صورت عمده و جزئی، آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات مشاوره فنی قبل از خرید و فروش به متقاضیان و مشتریان عزیز اعلام می دارد. مشتریان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۸۸۴۲ ۸۸۳۲ (۱۰ خط) تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form