ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

زیمنس

زیمنس

شرکت چند ملیتی مهندسی زیمنس که مقر آن در مونیخ، آلمان است از بزرگترین شرکتهای اروپا تولید کننده تجهیزات و ابزار الکترونیک و برق صنعتی و همچنین ابزار دقیق میباشد . شرکت زیمنس از معتبرترین نام های در صنعت ایران از دیرباز بوده است و با تولیدات متنوعی که در زمینه های مختلف از جمله برق صنعتی و خصوصا PLC و همچنین ابزار دقیق داشته است سهم بسیاری در تجهیز صنایع بزرگ کشور دارد.

در حال حاضر زیمنس ارائه دهنده طیف گسترده ای از مهندسی الکترونیک و محصولات مرتبط با آن است که محصولات آن را می توان به صورت عمده به دسته های زیر تقسیم نمود:

محصولات مربوط به ساختمان ، درایو ها، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ، محصولات مربوط به انرژی و ابزار روشنایی ، تجهیزات پزشکی، حمل و نقل و تدارکات ، تجهیزات مربوط به ساختمان زیمنس شامل تجهیزات BMS و یا سیستم های اتوماسیون ساختمان ، تجهیزات ایمنی و امنیتی ساختمان.

محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس شامل درایوها ، موتورها و درایوهای تسمه نقاله، پمپ و کمپرسور، موتورهای سنگین و درایو برای غلطکهای نورد فولاد، کمپرسورهای خطوط لوله نفت و گاز، اجزای مکانیکی از جمله چرخ دنده ها برای توربین های بادی و کارخانه های تولید سیمان تجهیزات اتوماسیون و سیستم ها و کنترل برای ماشین آلات صنعتی برای تولید و فرآوری آب و پردازش مواد خام .

محصولات مربوط به بخش انرژی زیمنس شامل توربین گاز و بخار، ژنراتور، کمپرسور، توربین های بادی و دریایی، محصولات انتقال ولتاژ بالا، ترانسفورماتور قدرت، محصولات و سیستم های ولتاژ بالا و سیستم های انتقال جریان مستقیم ولتاژ متوسط اجزا و سیستم های و محصولات اتوماسیون قدرت است .

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form