ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

توپی انسداد گازی

توپی انسداد گازی
از توپی انسداد جهت مسدود کردن موقتی خطوط لوله ی در حال تعمیر، تست لوله حاوی سیال می باشد استفاده می شود. با توجه به دمای سیال و فشار آن انواع مختلفی از توپی وجود دارد. توپی انسداد دارای دو قطر یکی در حالت حداقل و بدون هوا (Min Diameter) و دیگری در هنگام اعمال هوای فشرده به داخل توپی و مسدود کردن لوله (Max or Nominal Diameter) می باشد.
توپی های انسداد به دو گروه توپی های مخصوص خطوط آب و فاضلاب و توپی های خطوط نفت و گاز
چندحلقه آب بندی(فقط در توپی های گازی) به دور توپی جهت مقاومت در برابر رسوب سیال به سمت در حال تعمیرات می باشد. که در هنگام رسیدن قطر توپی به حد مسدود شدن، این حلقه ها کاملاً به دیواره های داخلی لوله چسبیده و مانع از عبور سیال می گردد.
دمای مورد استفاده در هنگام پر بودن توپی از هوای فشرده نباید از حد مجاز آن که بین C °۵۰+ C °۱۰- می باشد، فراتر رود. مسدود کننده ها را می توان جهت خطوط لوله هم بصورت مولتی سایز و تک سایز تا قطر ۲۱۰۰mm استفاده نمود.
قطعات جانبی که به همراه توپی انسداد می باشد شامل شیلنگ انعطاف پذیر فشار قوی ،شیر خودکار، گیج نشان گر فشار،شیر یکطرفه ، است.
قطعات انتخابی نیز شامل تلمبه دستی ،برقی و یا پدالی، مانومتر ، آداپتور و کیت تعمـیراتی که می توان به همراه استوپر سفارش داد.

توپی‌های انسداد استوانه ای لوله جهت انسداد مسیر لوله، تست لوله‌گذاری، مهار جریان فاضلاب در هنگام تعمیرات، بازرسی، شستشو شبکه فاضلاب بکار می‌رود. از مشخصات عمومی و مزایای توپی‌های استوانه‌ای تیپ AB می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱-  عاج‌دار بودن سطح توپی جهت انسداد بیشتر با هر نوع شبکه فاضلاب.
۲-  مولتی‌سایز بودن توپی که با خرید ۱ عدد توپی امکان انسداد حداقل ۳ الی ۴ سایز می‌باشد.
۳-  دوطرف توپی بجای استفاده از فلز از لاستیک فشرده استفاده شده است که در حین استفاده از توپی در هنگام ورود و خروج به داخل منهول، آسیبی نمی‌رسد.
۴-  فشار داخلی هوا توپی حدود ۵/۱ و ۵/۲ بار می‌باشد. فشار تحملی پشت توپی در جدول‌های اطلاعات فنی مربوط به هر محصول ذکر شده است.
۵-  این توپی‌ها جهت انسداد شبکه‌های استوانه‌ای شکل بکار می‌روند.
۶-  توپی‌های انسداد به صورت By-pass نیز موجود می‌باشد. این توپی‌ها در هنگام بحران جهت نگه داشتن فشار داخل شبکه در حالت استاندارد استفاده می‌شود. با عبور مقداری از سیال داخل شبکه به بیرون این امر صورت می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form