ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

ترانسمیتر اختلاف فشار

ترانسمیتر اختلاف فشار

از ترانسمیتر اختلاف فشار در مواردی استفاده می شود که لازم است اختلاف فشار دو نقطه به صورت الکتریکی اندازه گیری شده و به یک سیگنال قابل انتقال تبدیل شود.

ترانسمیتر های اختلاف فشار یکی از کلیدی ترین تجهیزات ابزار دقیق محسوب میشوند . این تجهیزات در اندازه گیری پارامترهای دیگری نظیر ارتفاع مخازن و فلو نیز کاربرد فراوان دارد و با توجه به دقت و تکرار پذیری که در اندازه گیری فلو و سطح مایعات دارند در صنعت بسیار استفاده میگردند .امروزه با توجه به پیشرفت علم الکترونیک و استفاده از میکروپروسسور در این تجهیزات امکان کالیبره و مانیتور از راه دور آنها را نیز ممکن کرده است . در انتخاب این تجهیزات بایستی به موارد زیر توجه کرد .

 

  • دقت ترانسمیتر
  • رنج و گستره اندازه گیری فشار
  • فشار تحمل تجهیز
  • جنس کپسول که معمولا استیل می باشد
  • هوشمند یا اسمارت بودن تجهیز که معمولن پروتکل هارت است
  • امکان کالیبره کردن آن

 

ترانسمیتر اختلاف فشار دقیق و صنعتی پیشرفته معرفی شده با دقت بالا و پایداری در حدود ۵ سال یکی از بهترین انواع ترانسمیتر های اختلاف فشار با قابلیت تنظیم به وسیله هندهلد کامیونیکیتور و پروتکل هارت میباشد .

مرسوم‌ترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در سنسورهای اختلاف فشار الکترونیکی و ترانسمیترهای اختلاف فشار استفاده از کرنش سنج یا استفاده از خاصیت خازنی هستند. در این دستگاه ها اختلاف فشار مجهول به یک جسم الاستیک مانند دیافراگم یا کپسول اعمال شده و باعث تغییر شکل آن می‌شود. این تغییر شکل اندازه‌گیری شده و به یک سیگنال الکتریکی قابل انتقال تبدیل می‌شود.

از جمله کاربردهای مرسوم ترانسمیترهای اختلاف فشار می توان به استفاده از آن برای تعیین اختلاف فشار دو طرف اریفیس و اندازه گیری ارتفاع مایع در مخازن تحت فشار با استفاده از روش هیدرواستاتیک اشاره کرد.

ترانسمیتر اختلاف فشار ، ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا ، انواع ترانسمیتر اختلاف فشار ، ترانسمیتر فشار تفاضلی ، پرشر ترانسمیتر تفاضلی ، انواع پرشر ترانسمیتر تفاضلی ، قیمت پرشر ترانسمیتر،

اطلاعات بیشتر

 

 


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form