ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

ترانسدیوسر و ترانسمیتر ولتاژ و جریان

ترانسدیوسرهای ولتاژ و جریان مستقیم و متناوب با قابلیت اندازه گیری سیگنال های مستقیم و سیگنال های متناوب سینوسی و پیچیده و تغییر شکل یافته . و سیگنال خروجی متناسب با میانگین مربع ریشه مقدار ورودی جریان و ولتاژ می باشد . شرکت برنا نیروکاران (برنیکا) دارای نمایندگی انحصاری شرکت زیگلر (Ziegler) ، در زمینه خرید ، فروش ، مشاوره و پخش تجهیزات صنعتی و انواع ترانسدیوسرها شامل ترانسدیوسر و ترانسمیتر جریان و ولتاژ (جریان مستقیم و جریان متناوب) AC و DC فعالیت دارد .

ترانسمیتر جریان DC

ترانسمیتر جریان DC 10 50231 DC برای آشکار سازی میزان TRMS سیگنال جریان DC از ۵-۰ آمپر طراحی شده است. یک بار اعمالی روی ورودی ،سیگنال جریان و ولتاژ خروجی را ارتقا می دهد .

۲۰۰۰-۳۵٫۰۱۴ یک مبدل جریان Modbus است که یک خروجی Modbus دارد و خروجی آن ۰-۱۰ ولت است وبرای آشکار سازی میزان trms جریان ac یا dc طراحی شده است .

سوئیج DIP قابل انتخاب است که برای همه مقیاس های ۰-۲۵ آمپر یا ۰-۵۰ آمپر به کار می رود و روزلوشن ۱۲ بیت با دقت ۰٫۵ درصد دارد .

۲۰۰۰٫۳۵٫۰۱۳ یک مبدل جریان حلقه توانی است که حلقه توان خروجی ۲ سیمه ۴ تا بیست میلی آمپر را ارتقا می دهد و برای آشکار سازی میزان TRMS جریان AC یا DC طراحی شد .

سوئیچ DIP قابل انتخاب برای جریان ۲۵-۰ آمپر یا ۵۰-۰ آمپر در همه مقیاس ها است ، روزلوشن آن ۱۲ بیت با دقت ۰٫۵ % می باشد.


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form