ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

بوستر پمپ آب

یکی از مشکلاتی که در سیستم های آب شهری و آب مصرفی ساختمانها وجود دارد , تنظیم فشار آب پمپاژ شده به لوله ها میباشد .با توجه به اینکه میزان مصرف آب دائماً در حال تغییر است و هیچگونه الگوی خاصی برای مصرف وجود ندارد , لذا در سیستم های پمپاژ ثابت که در آن یک یا چند الکتروپمپ بطور دائم مقدار معینی آب را در لوله ها پمپاژ مینمایند , با افزایش و کاهش مصرف آب میزان فشار آن در لوله ها دائماً در حال تغییر میباشد و این تغییرات مشکلاتی را در سیستم های آبرسانی بوجود می آورد .

بطوریکه افزایش ناگهانی فشار آب ناشی از روشن شدن آنی یک یا چند الکتروپمپ ممکن است موجب آسیب دیدن شیرآلات و لوله های آب شود و کاهش ناگهانی فشار نیز بدلیل خاموش شدن یک یا چند الکتروپمپ موجب قطع شدن آب در بعضی از نقاط شهر یا ساختمانها گردد .برای تأمین فشار کنترل شده آب در یک سیستم پمپاژ از بوسترپمپ استفاده می شود .
بوسترپمپ دستگاه یکپارچه ای است , متشکل از یک یا چند الکتروپمپ که بطور موازی به یکدیگر وصل شده اند تا در مجموع مقادیر متفاوت آب مصرفی را در فشار معین تأمین نمایند .
بوسترپمپ ها علاوه بر استفاده در شبکه های آب شهری و آب مصرفی ساختمانها , برای تأمین فشار آب مورد نیاز آتش نشانی , آبیاری فضای سبز در شهرها , شهرک ها , مجتمع های مسکونی , فرودگاهها , بیمارستانها و مراکز صنعتی کاربرد دارد . بوسترپمپ ها بر اساس دو مؤلفه حداکثر مصرف ساعتی و حداقل فشار شبکه مصرف طراحی میشوند .

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form