ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

بلبرینگ مغناطیسی

بلبرینگ مغناطیسی

بلبرینگ مغناطیسی برای نگه داشتن شفت های در حال دوران استفاده می گردد. اما در سیستم های هوایی و فضایی به علت دمای بالا این سیستم ها بسیار پیچیده می گردند زیرا روغن کاری ها در بلبرینگ و خنک کردن آن بسیار سخت شده و باعث افزایش پیچیدگی، وزن،آلودگی و هزینه ی بلبرینگ های مکانیکی می گردد.

یک سیتم کنترلی هم در درون این بلبرینگ ها قرار دارد که توسط داده هایی که سنسور های بین فاصله ها gaps به آن می دهد قدرت جذب یا دفع را در زوایای مختلف تعیین کرده تا شفت در بهترین موقعیت خود قرار بگیرد.

این بلبرینگ ها در سیستم های پیشرفته ی هوایی و فضایی که دارای سرعت و دمای بالا هستند استفاده می شود و هم اکنون ناسا تحقیقات زیادی بر روی این بلبرینگ ها انجام می دهد.

بهترین مزیت این بلبرینگ ها عدم تماس آنها است که باعث عدم نیاز به روغن کاری و افزایش ایمنی و عمر، کنترل موقعیت شفت و نیروی آن و کاهش مصرف انرژی از نتایج این خصوصیت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش این شرکت تماس حاصل نمایید


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form