ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

الکتروموتور مارلی

الکتروموتورمارلی

 

الکتروموتور یا موتور الکتریکی ، ماشینی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند، اکثر موتورهای الکتریکی توسط الکترومغناطیس کار می کنند. مبنای کار الکتروموتور براین اصل است که وقتی یک ماده حامل جریان الکتریسیته تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می‌گیرد، نیرویی بر روی آن ماده از سوی میدان اعمال می‌شود، وبدین طریق حرکت مکانیکی توسط الکتروموتور تولید می شود .

 

الکتروموتورهای ساخت کارخانه مارلی تا فریم سایز ۱۶۰ با پوسته آلومینیوم و پایه جداشونده، قابلیت چرخاندن و جایگذاری درب ترمینال را در چپ و راست الکتروموتور دارا می باشند.

 

ولتاژ و فرکانس: الکتروموتورهای صنعتی مارلی MarelliMotoriبطور معمول برای کار با فرکانس های ۵۰Hz و ۶۰

 

الکتروموتور TEFC ( معمولی ) مارلی جهت کار دائم ( Duty s1 ) طراحی و ساخته شده اند.

 

درجه حفاظت: درجه حفاظت موتورها در مقابل نفوذ ذرات خارجی، آب و گرد و غبار بر اساس استاندارد IEC 60034-5 تعریف می شوند و به طور معمول این موتورها دارای IP55 می باشند و IP های بالاتر مانند IP56 و IP57 نیز قابل سفارش گذاری می باشند.

 

کلاس حرارتی الکتروموتورهای Class F و کلاس حرارتی Class H قابل سفارش و توان خروجی آنها بر اساس عملکرد الکتروموتور تا ارتفاع ۱۰۰۰ متر از سطح دریا و دمای محیط ۴۰ درجه تا حداکثر ۵۸ درجه قابل سفارش گذاری می باشند.

 

 

انواع موتورهای الکتریکی باتوجه به شرایط محیط کاری:

 

الکتروموتور معمولی (TEFC)

 

الکتروموتور ضد انفجار (EX)

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form