ورود به صفحه اصلی سایت  ارتباط با ما  بلاگ اطلاع رسانی شرکت پترو کاسپین  اخبار شرکت پترو کاسپین  دانشنامه اطلاعات عمومی شرکت پتروکاسپین   دانلود کاتالوگ پترو کاسپین   لیست قیمت محصولات پترو کاسپین   فرم استخدام در شرکت پترو کاسپین   درباره شرکت پترو کاسپین
English فارسی Türk العربية Russian Çin
تماس با ما
021-41805
88328842

اتصال قابل پیاده شدن (قابل انفصال)

اتصال قابل پیاده شدن در واقع ابزاری است برای فراهم کردن فضای کاری مناسب در خطوط لوله برای نصب و جداسازی شیرآلات از خط انتقال. به کمک این اتصالات می توان شیرها را به راحتی به کمک کم کردن طول اتصال قابل پیاده شدن از خط لوله جدا کرد.این کار به کمک تنظیم پیچ و مهره های اتصال قابل پیاده شدن انجام می پذیرد. همواره این نوع از اتصالات در کنار شیرآلات در خطوط انتقال آب به دلیل اصلاح کوتاهی در خط لوله،آسان شدن نصب و جداسازی شیرآلات از خط لوله،ایجاد اتصال صلب بین شیر و خط لوله و… به درخواست کنندگان پیشنهاد می گردد.

مزایای استفاده از اتصال قابل پیاده فولادی نسبت به انواع چدنی آن،علاوه بر تحمل دامنه بیشتری از فشارهای محوری و شعاعی وارده بر سازه ، می توان به وجود فاصله زیاد (حدود ۸ میلیمتری) بین نری و مادگی اتصال قابل پیاده فولادی اشاره نمود که می تون از آن به عنوان امتیاز مثبتی برای جلوگیری از نشست املاح و رسوبات نام برد که آسیبی جدی برای انعطاف پذیری این قطعات تلقی می شود.لازم به ذکر است که این فاصله بین نری و مادگی در اتصالات قابل انفصال چدنی به حداقل می رسد و احتمال ته نشینی و رسوب شدن را به حداکثر می رساند.

اتصال قابل اتصال و قابل انفصال

یکی دیگر از اتصالات قابل پیاده شدن که کاربرد فراوانی در خطوط لوله دارد اتصال قابل انبساط است. از ویژگی های آن این است که با توجه به نوع ساختش،علاوه بر مزایای اتصال قابل پیاده که قبلاً بیان کردیم،قابل انبساط بودن آن است که قادر است نیروهای محوری وارد را تا ۱۰+- سانتیمتر خنثی سازد.

اطلاعات بیشتر


یک نظر بدهید

تلفن: 8842 8832

فکس: 8862 8832

تالار گفتمان صنعتی

شرکت پترو کاسپین sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

شرکت پترو کاسپینlogin form